Запчастини та аксесуари

    Тиснути для зв`язку по Viber

                                             

  Якщо у Вашого холодильника зламалася ручка або поличка, ви загубили ніж або шнек до м'ясорубки, у кухонного комбайна розбилася чаша ... Якщо Ви хочете отримати додаткові аксесуари до вашої домашньої техніки і не знаєте, де в місті Вінниця можна це купити. Звертайтеся в АСЦ Спеціаліст!

У нас можна купити або замовити запчастини та аксесуари до більш ніж 200-м брендам!

На складі завжди в наявності велика кількість ходових запчастин і аксесуарів для  різних видів техніки. Їх можна придбати у нас в офісі. Правда, модельний ряд у всіх торгових брендів постійно змінюється, і багато запчастини необхідно замовляти індивідуально саме для Вашої техніки.

 Умова замовлення запчастин і аксесуарів - 100% передоплата і підписання Договору на поставку запчастин.

 Замовлення відбувається за такими правилами:

 - Потрібно звернутися до наших менеджерів по запчастинах, розповісти - що Ви хочете замовити. Вкрай важливо озвучити точну назву моделі та серійний номер апарата. Ці дані наведені на "шильдику" (етикетці) апарату, його можна сфотографувати, вислати нам на Viber.

- Ми зацікавлені максимально точно узгодити з Вами - що Ви замовляєте і за що Ви заплатите гроші. Щоб привезти для Вас те, що потрібно, важливо обговорити такі нюанси, як колір, форма, розміри товару.

 Бувають випадки, коли на момент Вашого візиту невідомі ні терміни постачання запчастини, ні ціна ... Особливо це стосується  рідкісних запчастин і аксессуарів, які можуть перебувати на складі виробника в Італії, наприклад, або Кореї. Чи не замовляти ж "навмання"? У цьому випадку наш менеджер пише запит на Представництво виробника, де для нас з'ясовують ціну і приблизний термін поставки. Далі ця інформація передається Вам і Ви приймаєте рішення - замовляти чи не замовляти?

 Якщо Ви живете в іншому місті, відправимо до Вас транспортною службою:  Укрпоштою, Новою Поштою, Нічним Експресом, Ін-Таймом, Автолюксом, тощо. Пропонуйте найбільш зручну для Вас службу доставки, і якщо вона представлена у Вінниці, ми постараємося відправити саме за її допомогою. Для цього Вам необхідно перерахувати  кошти в розмірі 100% передоплати  на картку, або за безготівковим розрахунком. Платіжні реквізити будуть Вам надіслані в процесі замовлення нашим менеджером по запчастинах. Доставка буде виконана "за рахунок одержувача".  

Звертайтеся. Ми працюємо для Вас!

 

 

068 081 61 24 Viber, Telegram (відділ менеджерів по запчастинах)

096 050 91 91

063 250 91 91

066 350 91 91

0432 50-91-91

0432 57-91-91