Ремонт холодильників 

Коли потрібен ремонт холодильника? Якщо Ви помітили що:

Шляхи вирішення проблем:

1. якщо у Вас під овочевими ящиками або під холодильником зирається вода, перевірте дренаж, якщо дренаж не забитий викликайте майстра.

 


2. якщо у Вас система Nofrost і холодильник перестав охолоджувати, спочатку необхідно розморозити його на добу, після чого включити. Якщо холодильник перестане знову охолоджувати, тоді потрібен майстер.


3. якщо холодильник постійно працює і не вимикається, не холодить, не морозить, здулася стінка, не включається та інше викликайте майстра по ремонту холодильників.

 

     Сервісний центр Спеціаліст проводить гарантійний та післягарантійний ремонт холодильників

Атлант, LG, Bosch, Siemens, Indesit, Gorenje, Electrolux, Candy, Whirlpool, Ariston, Hotpoint,  Liebherr, Sharp, Zanussi, Hansa, Kaiser, Smeg, Vestfrost, Hitachi, Haier.

 

Майстер виїзжає додому по Вінниці і Вінницкій області в зручний для Вас час.

80% випадків ремонтів морозильної камери або холодильника проводиться на дому, якщо післе діагностики майстом необхідна буд доставка в сервісный центр, служба доставки привезе Ваш апарат в сервіс.

Якщо у Вас полетіла електроніка холодильника, наш мастер востановит Вашу плату на детальном уровне, это вдвое дешевле нежели покупать новую плату.

На виконану роботу сервісний центрт надає гарантію.
Наш сервісний центр забезпечить кваліфіковану, професійну та оперативну допомогу Вашому холодильнику або морозильній камері.

 


Проблеми з технікою бувають, але ми знаємо як їх вирішувати.

 

096 050 91 91 Viber 

063 250 91 91

066 350 91 91

0432 50 91 91

0432 57 91 91