Статті

СЦ "Спеціаліст"  розпочав свою роботу у 2006 році. З тих пір ми змінюємося і вдосконалюємося разом з вами і, звичайно, з технікою.

Дякуємо нашим клієнтам, друзям і партнерам за довіру. Ми існуємо доти, доки  довіряють нам свою техніку, звертаються за порадами та допомогою

В ремонтному світі дуже багато будується на довірі, і ця довіра заробляється вкрай важко. Ми багато працюємо над тим, щоб бути вартими вашої довіри. Звичайно іноді ми помиляємося, як всі люди. Але ми чітко усвідомлюємо, яка може бути ціна помилки. І за кожен свій вчинок ми несемо відповідальність. І з кожною виявленою помилкою, з кожним підводним каменем, ми стаємо кращими, сильнішими, більш професійними. 

СЦ "Спеціаліст"  добровільно присутній на всіх можливих площадках, де будь-хто може залишити відгук. Ми максимально збираємо інформацію, щоб виявити любі негаразди в нашій роботі і допомогти в кожному конкретному випадку, якщо такий трапляється. Ми ретельно розбираємо кожне звернення. Можливо, саме тому знаємо, що конкуренти іноді пишуть нам негативні відгуки (хоча ми ніколи не будемо робити нічого подібного, бо немає часу на дурниці ;-) ).

СЦ "Спеціаліст" за ці роки пройшов довгий і цікавий шлях.  Швидкими темпами розвиваються технології, а ми мусимо бути попереду планети всієї, щоб не відставати!  

Бережіть себе, а ми подбаємо про техніку.

 

113